27 Aralık 2013 Cuma

Lane Garrison 'Camp X-Ray' ve Kristen Hakkında Konuşuyor

Uyarı: Lane Garrison'ın filme dair yorumları spoiler içermektedir.

0:37-4:05 arasında Camp X-Ray hakkında konuşuyorlar.Lane Garrison, 'Camp X-Ray'in çekimlerini yazın bitirdiklerinden, filmin Ocak ayında Sundance Film Festivali'nde gösterileceğinden ve filmdeki karakterinin Guantanamo'daki tüm tutuklulara suçlu gözüyle baktığından ve onları yok etmelerini gerektiğini düşündüğünden bahsediyor. Ayrıca Kristen'ın filmde "olağanüstü bir performans" sergilediğini, kendi karakterinin Kristen'ın karakteri Cole'a cinsel saldırıda bulunduğunu, her açıdan görüntü alınabilmesi için bu sahnenin çekimlerinin toplamda 4 saat sürdüğünü, yönetmen Peter Sattler'ın çok iyi iş çıkardığını ve filmin çok ses getireceğini söylüyor.


Not: Lane Garrison'ın filme dair bu kadar önemli bir spoiler vermesini hiç hoş karşılamıyorum. Ayrıca film gereği de olsa bir kadına cinsel saldırının neresinin komik olduğunu da anlayamadım!

2 yorum:

  1. Kısaca tam bir ... gibi davranıyor! Siz anladınız o boşluğu bence. Hem spoiler veriyor o da yetmezmiş ki bir de kadınlarla ilgili böyle ciddi bir konuda gülüyor -_____- 'I did it all ' gel de bunu öldürme... Umarım bu karakteri öldürüyorsundur Kristen.

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten öyle bu adam kendini ne sanıyor ya.Konuşma biçiminden kumaşını yeterince belli ediyor zaten ;)

    YanıtlaSil