1 Ocak 2014 Çarşamba

Kristen Stewart Türkiye'den 'Speak' (Konuş Benimle) DVD'si Hediyeli Yılbaşı Çekilişi

Bugün DVD'lerime bakarken aralarında henüz ambalajı dahi açılmamış bir Speak (Konuş Benimle) DVD'si buldum. Bu zaten bende var acaba niye aldım ki vs. derken aklıma bir fikir geldi ve hazır yılbaşı da çok yaklaşmışken bir çekiliş yapalım ve bu DVD'yi aranızdan birine hediye edelim diye düşündüm. Bol şans herkese! :)


Çekiliş Koşulları:

1. Çekiliş bugün başlayacak ve 1 Ocak 2014 tarihinde son bulacaktır.
2. Türkiye'de yaşamak şartıyla herkes bu çekilişe katılabilir.
3. Rafflecopter'e üye olmak (bunu Facebook hesabınızla da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz) ve formdaki gerekli yerleri doldurmak. Sadece 1 seçeneği bile yerine getirmeniz yeterli, fakat şansınızın daha çok yükselmesini istiyorsanız tüm şartları yerine getirebilirsiniz. Tamamen kendi isteğinize bağlı.
4. Twitter'a gönderdiğiniz tweeti ve Facebook hesabınızda paylaştığınız görseli çekiliş süresi boyunca sildiğiniz takdirde o şansınız elinizden alınacaktır.
5. Gönderi PTT aracılığıyla yapılacaktır. Kazanan açıklandıktan sonra 2 (iki) gün içinde bize tam adını-soyadını ve iletişim bilgilerini ulaştırmak zorundadır. Aksi takdirde yeni bir kazanan seçilecektir.

Rafflecopter Seçenekleri ve Anlamları:

1. Facebook sayfamızı beğenin ve çekilişe 5 kez katılma şansı yakalayın.
2. Facebook sayfamızda paylaştığımız görseli kendi hesabınızda "Herkese Açık" olarak paylaşın ve çekilişe 5 kez katılma şansı yakalayın.
3. Twitter hesabımızı takip edin ve çekilişe 5 kez katılma şansı yakalayın.
4. Hazırladığımız tweeti; Tweet about the Giveaway seçeneğine tıkladığınız anda "Tweet" butonu karşınıza çıkacak, ona tıklayın ve Twitter hesabınızda paylaşın, paylaştığınız tweetin direk linkini gerekli kutucuğa yapıştırın ve çekilişe 5 kez katılma şansı yakalayın.
5. Blogumuza bir mesaj yazın; izlediyseniz film ve Kristen'ın performansı hakkında görüşlerinizi yazın ve çekilişe 5 kez katılma şansı yakalayın.

a Rafflecopter giveaway

Not: Anlamadığınız bir nokta olduğu takdirde sorularınızı yine buraya mesaj yazarak sorabilirsiniz.

5 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Hem altyazılı hem de Türkçe dublajlı :)

   Sil
 2. Filmi izlemedim ve umarım izleme şansı yakalayabilirim. :'))

  YanıtlaSil
 3. Filmi henüz izlemedim ama burada kazanmasam da en kısa zamanda alıp izlemek istiyorum :) Her zamanki gibi muhteşem bir performans sergilediğinden eminim :)

  YanıtlaSil
 4. çok güzel bir film annemler net var diye DVD ye para harcama dedikleri için alamıyorum :(

  YanıtlaSil