7 Aralık 2013 Cumartesi

Kristen InStyle'a Konuştu

InStyle - KRISTEN STEWART da yakın arkadaşı Jillian'a destek vermeye gelenler arasındaydı ve hatta kendisinin bazı tasarımlarını takıyordu. Stewart, "O [Jillian Dempsey] inanılmaz derecede tutkulu, yaratıcı ve çok sahici biri, aynı zamanda da mükemmel bir anne. O hayatınızda tanışıp da 'Sen insana inanılmaz ilham veriyorsun, bunu aklımda tutmalı ve seni kendime örnek almalıyım,' diyeceğiniz hatunlardan biri," diyor.

InStyle - Kristen Stewart Ayakkabı Felsefesi Hakkında Konuşuyor: "Topuklu Ayakkabılar Beni Kısıtlıyor"

Kristen Stewart, hem kırmızı halılarda hem de günlük hayatındaki sade stiliyle tanınıyor. Spor ayakkabıları süper uzun topuklu ayakkabılara tercih etse de ara sıra giydiği mükemmel topuklu ayakkabılarla bizi şaşırtmayı başarıyor. Fakat öyle görünüyor ki onu uzunca bir süre o tarz topuklu ayakkabılarla göremeyebiliriz.

Jillian Dempsey'in Los Angeles'ta yeni takı koleksiyonunun sergisi için düzenlediği partiye katılan Stewart, "Ayaklarımın üzerindeyken kendimi daha güçlü hissediyorum," diyor InStyle.com'a. "Yani açıkçası fotoğraflarda falan topuklu ayakkabı giyince her şey daha güzel görünüyor fakat normalde dışarıda takıldığımda, tüm gecenin keyfini çıkarmaya çalıştığımda topuklu ayakkabılar beni kısıtlıyor." İşte tam da bu sebepten özel gecelerde kendisinin sık sık topuklu ayakkabılardan düz topuklu ayakkabılara geçiş yaptığını görüyoruz. "Bu şekilde gecemin sadece yarısının tadını çıkarabiliyormuşum gibi hissediyorum normal ayakkabılar giydiğimde ve ortalıkta koşturacak rahatlığa kavuştuğumda durum çok daha başka oluyor," diyor.

"Topuklu ayakkabılar ciddi manada sizi yavaşlatıyor. Gecenin sadece yarısının tadını çıkarabiliyorsunuz ve aynı zamanda ayaklarınız da acı çekiyor. Vans ayakkabılarıma çok düşkünüm. Bu yüzden Vans giymeyi seviyorum." Yani bu demek oluyor ki ileride kendisinin şık bir şeyler giydiğini gördüğümüzde hemen yakınında bir çift rahat ayakkabı da bulundurduğunu biliyor olacağız.

Çeviri: cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder