10 Aralık 2013 Salı

Kristen Bugün Dallas'ta Channel'in Özel Bir Defilesine Katılacak

Bildiğiniz üzere dün Kristen'ın Van Nuys Havaalanı'ndan resimlerini yayınlamıştık fakat nereye gittiğini bilmiyorduk. Twitter'da paylaşılan bilgilere göre Kristen, Dallas'ta ve dün gece Chanel'in özel bir yemek davetine katılmış:


@ElleCanada: "Dallas'tayız ve #ChanelDallas'ın hoşgeldin yemeğinde bazı ünlülerle karşılaştık. Şimdiye kadar gördüklerimiz: Kristen Stewart, Dakota Fanning, Lauren Hutton & Alexa Chung..."

Kristen ayrıca bugün Chanel'in Métiers d'Art defilesine katılacak.

Chanel, her yıl başka başka ülkelerde (daha önce İskoçya, Tokyo, Londra ve Şangay'da düzenlenmiş) düzenlediği Métiers d'Art defilesini bu yıl Teksas eyaletinin en büyük şehirlerinden Dallas'ta düzenliyor. Defile bu akşam Dallas'ın ünlü Fair Parkı'nda düzenlenecek ve açılışı Chanel'in şu andaki baş tasarımcısı Karl Lagerfeld'in Coco Chanel anısına çekmiş olduğu "The Return" adlı kısa filmin prömiyeriyle yapılacak. Dallas saatiyle akşam 6.30'da* başlayacak olan defile Chanel.com'dan da canlı yayınlanacak. Ayrıca Chanel'in sosyal medya hesaplarından da olan biten her şey an be an paylaşılacak.


Chanel Twitter: https://twitter.com/CHANEL

Yahoo | KSF

*Defile Türkiye saatiyle gece yarısından sonra 02.30'da başlayacak ve Twitter hesabımızdan an be an tüm detayları paylaşıyor olacağız. Takip etmek isteyenler için: @KStewartTR

5 yorum:

 1. Camp x-ray altın Küre ve Oscar ödüllerine yetisebilecek mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır, bu seneki ödül listelerine girmeyecek. Sundance'te gösterildikten sonra film başka festivallere de katılacaktır muhtemelen ve bir distribütörün filmi satın alması gerekiyor. Belki seneye ödül sezonunda adı geçebilir fakat bunun için de filmin çok iyi olması ve güçlü bir distribütörün satın alması şart.

   Sil
  2. Peki seneye çıkıcak filmlerinden sizi favoriniz en çok tutar dediğiniz hangisi?

   Sil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Camp X-Ray'i çok merak ediyorum elbette ama Guantanamo konusunda hiç kimse ABD'yi haklı gösteremez dolayısıyla filmin objektif ve ABD yanlısı olmamasını istiyorum, umarım öyle de olur. Fakat Sils Maria hem kadrosu, hem hikayesi hem de yönetmeni sebebiyle daha bir önemli benim için. Assayas'ın Carlos dizisinden az çok tarzını biliyorum, çok başka bir yönetmen. Film hakkında çok fazla bilgimiz olmaması (hikayeyi biliyoruz tamam ama Kristen'ın karakteri tam olarak bu hikayenin neresinde bilmiyoruz, set resimleri de oldukça ilginçti) da beni daha da heyecanlandırıyor. Sils Maria bir Avrupa filmi dolayısıyla ne kadar tutar bilemiyorum ama gişe filmi değil onu söyleyeyim. Başta Cannes Film Festivali olmak üzere Avrupa'daki film festivallerinde boy göstereceğine inanıyorum, eğer Cannes'a giderse okyanus aşırı yani ABD'li eleştirmenlerin de dikkatini çekecektir film. Kimbilir belki ödül sezonunda bile boy gösterebilir ama bu tamamen benim temennim. Çünkü hiçbir filmi izlemeden değerlendiremem.

  Seneye çıkmayacak ama belirtmek istedim; Kristen'ın hali hazırdaki tüm projeleri arasında favorim kesinlikle American Ultra. Adventureland'in büyük bir hayranı olarak Kristen ve Jesse'yi tekrar bir filmde beraber izleyecek olmak inanılmaz güzel. Sabırsızlıkla bekliyorum.

  YanıtlaSil