9 Ağustos 2013 Cuma

Lily Collins Glamour İngiltere Röportajında Kristen'dan Bahsetti

Lily medyanın kör edici ışıklarına ilk defa maruz kalmıyor. "Kristen'la birlikte böyle bir durum yaşadım, yemek yediğimiz restaurantın dışında paparazziler bekliyordu ve çıktıktan sonra da bizi takip etmeye devam ettiler. Sırf fotoğraflarını çekmek için birilerini takip etmek bence çılgınca bir meslek. Fotoğrafların ne kadar çok para ettiğini biliyorum fakat yine de bu durum benim için çok tuhaf. Daha önce bir doktor muayenehanesinden çıkarken de buna benzer bir şey yaşamıştım. O zamanlar daha hepi topu iki veya üç filmde rol almıştım, fakat fotoğrafımı çekmek için arabamın etrafını 15 kişi falan sarmıştı ve ben o sırada panik atak geçiriyordum. O kadar endişeye kapılmıştım ki emniyet kemerimi takmak için büyük bir çaba harcamam gerekti, o anda tek istediğim şey o ortamdan uzaklaşmaktı. İnsanlar, otoyollarda paparazziler tarafından takip edildiklerinde ne yapıyorlar hiç bilmiyorum fakat kendimi sakin tutmam gerektiğini unutmamam lazım çünkü aksi takdirde tehlikeli durumlar ortaya çıkabiliyor."

Kendisine medyanın fazlasıyla ilgisini çekecek olan Jamie Campbell Bower'la ilişkisini sorduğumda, omuz silkiyor: "Yolunuza ne çıkarsa baş etmek zorundasınız. Clary'i tekrar ve tekrar canlandırmak istiyorum çünkü onu seviyorum, eğer Ölümcül Oyuncaklar'da Jennifer [Lawrence] ve Kristen'ın baş ettiği gibi bir durum yaşanırsa o zaman ben de bu sevdiğim bir şeyin yan etkisi diye düşüneceğim. Ben bu işe özel hayatının her zaman gizli kalamayacağını bilerek girdim."

(...)

"Annem beni normal biri olarak büyüttü, herkesten evvel bir an önce büyümek, kim olduğumu keşfetmek ve kiminle vakit geçirmek istediğime karar vermek istedim. Kristen ve Jennifer, anormal durumlara rağmen, mesleklerinin onları normal olmaktan alıkoymaması konusunda harika iş çıkarıyorlar. Yani olay tamamen işin için 'normal' olan ne varsa onu yapmaya çalışmaktan geçiyor."

Dergi taraması

imagebam.com 

@Gossipgyal | RobstenDreams | Çeviri: @cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder