8 Ağustos 2013 Perşembe

David Gordon Green 'Camp X-Ray' ve Kristen'dan Bahsediyor


'Camp X-Ray' filminin yapımcısı David Gordon Green, yeni filmi 'Prince Avalanche'nin tanıtımları kapsamında ComingSoon'a verdiği röportajda filmden ve Kristen'dan bahsetti:
ComingSoon: İnsanlar "Prince Avalanche"yi örnek göstererek bağımsız filmlere geri döndüğünü söylüyor, bu çok komik çünkü sen gişeye oynayan komedi filmlerini yaparken bir yandan da bağımsız filmlere yapımcılık yapmaya devam ettin. En son projen nedir? 
David Gordon Green: Aslına bakarsan tam da dün setteydim. Kristen Stewart'ın başrolünde yer aldığı "Camp X-Ray" adında bir filmin yapımcılığını üstleniyorum, filmi aynı zamanda arkadaşım da olan Peter Sattler yönetiyor. Set ziyaretim harikaydı, "A Separation" (Bir Ayrılık) filminin yıldızı [Peyman Moaadi] de filmde yer alıyor ve ben kendisinin çok büyük bir hayranıyım, bu sebeple oyuncuları işlerini yaparken izlemek çok güzeldi. Hikaye Guantanamo'yu anlatıyor ve bu nedenle filmi bir hapishanede çekiyorlar, yani oldukça eğlenceli bir ziyaretti. 
CS: Hemşirelerimden biri çok büyük bir Kristen Stewart hayranı, kendisi "Camp X-Ray" için kesinlikle çok heyecanlı. 
Gordon Green: Harika. Bence bu rol onun için de harika bir değişiklik olacak, performansını görmek için de çok sabırsızlanıyorum.
ItsOkToBeYou | Çeviri: @cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder