5 Temmuz 2013 Cuma

Zuhair Murad Kristen'dan Bahsediyor

Zuhair Murad & Kristen (by drugandlife)

THR - Genellikle kot ve tişörtle görüntülenen Kristen Stewart, geçen sene 'Şafak Vakti - Bölüm 2' galalarında giydiği varla yok arası Zuhair Murad tasarımları ile manşetlerdeydi. Perşembe günkü defilede, Stewart stilisti Tara Swennen ile orada bulundu ve ikili koyu mavi muhteşem bir elbise de dahil koleksiyondakifavori görünümleri hakkında fısıldaşıyordu. Stewart, Murad'a defile bitiminde öpücükler gönderdi."

(...)

THR: Hollywood'da isim yaptım dediğiniz hissettiğiniz an hangisiydi?

Zuhair Murad: O kadar çok ki. Her biri, bir öncekinden daha önemli oldu.

(...)

Kristen Stewart Şafak Vakti galasında transparan dantelli altın elbiseyi giydiğinde tüm dünya bu elbiseden bahsediyordu! Bu benim için büyük bir andı.

THR: Kristen Stewart'tan Taylor Swift'e, Jennifer Lopez'den Catherine Zeta-Jones'a kadar farklı jenerasyonlardan ve çok farklı stillerden birçok insanla birlikte çalıştınız. Tasarımlarınızın böylesi farklı kişilere hitap etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zuhair Murad: Bilirsiniz, tasarımlarınızı karakterleri ve güzellikleri farklı olan değişik insanlarda görmek güzel. Çünkü ben belirli bir karakter ya da bir kişiye göre değil güzel kadınlar için tasarım yapıyorum. Elbiseler bir insanın kişiliğiyle kontrast oluşturabilir ya da o kişinin farklı tarafını ortaya çıkarabilir. Ve farklı insanlar tasarımlarıma başka bir boyut getirebilir.

Çeviri: RobstenTR

4 yorum:

 1. Üzgünüm size mailden ulaşamıyorum ben şunu öğrenmek istemiştim : http://www.turktime.com/haber/Robert-Pattinson-un-Yeni-Aski-Kim/231805 bu haberin doğruluk payı ne?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha önce de belirttiğimiz gibi Kristen'ın özel hayatı hakkında yorum yapmıyoruz. Fakat bu tarz haberlerin tamamen uydurma şeyler olduğunu artık biliyor olmanız gerekir.

   Sil
  2. Tamam çok teşekkürler.

   Sil