21 Mayıs 2013 Salı

Los Angeles'tan Yeni Kristen Resimleri

Güncelleme: Resimlerin HQ/etiketsiz versiyonları eklendi.


HQ
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

5 yorum:

 1. Rob ve kristen ayrılmış? Bir kaç gün evvel kristen ın aglayan fotoğraflarını görünce kesin bir açıklamada okumayinca merak ettim. Editörümüz bilir.. Özel hayat konuşmayın muhabbetine kimse girmesin. Kristen üzgündü ve bunun sebebi neydi takip eden insanların bilmek hakkı. .. teşekkürler. ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kristen'ın ağladığı bir fotoğraf görmedim öncelikle ben ama 13 Mayıs'tan gelen resimlerden bahsediyorsunuz sanırım. Evet biraz canı sıkkın gibi görünüyordu ama 1-2 dakikalık bir anın fotoğrafları onlar, sorun neydi veya ortada bir sorun var mıydı bunu ancak Kristen bilir. Paylaşılan resimlerle ilgili gossip sitelerinde yazılan yorumları da hiçbir zaman okumuyorum, dediğim gibi Kristen'ın neler yaşadığını, hayatında olan bitenleri ancak o bilir ve geçen yaz da üstüne basa basa söylediğim gibi Kristen'ın özel hayatı yalnız ve yalnızca kendisini ilgilendirir, bizim bu konuda yorum yapmaya hakkımız yok. En azından ben kendimde yorum yapma hakkı görmüyorum, başkaları ne düşünür bilemem. Bu konuda size verebileceğim tek cevap bu. Umarım aydınlatıcı olabilmişimdir.

   Sil
 2. Zaten ne oluyorsa gossip sitelerinden oluyor... kristen iyi olsun da yanında kimin olup olmadığının önemi yok... teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 3. Gülüşüne kurban. Bu kıza gözlüğü çok yakıştırıyorum ben ya.

  YanıtlaSil
 4. O'na herşey yakışır. ..saatlerce konusabilirim kristen'ı. .

  YanıtlaSil