8 Şubat 2013 Cuma

'The Big Shoe'nun Yönetmeni Steven Shainberg Filmden ve Kristen'dan Bahsediyor


ScreenDaily - Steven Shainberg filmiyle ilgili şunları söylüyor: "The Big Shoe tıpkı Secretary gibi bana eğlenceli, romantik, seksi ve özel bir hikayeyi yeniden keşfetme imkanı yaratıyor. O filmden bu yana erotizm ve komediyi bu şekilde eğlenceli bir şekilde birleştiren bir senaryo elime geçmemişti."

"Böylesine harika oyuncularla - Jim Sturgess, Kristen Stewart ve Elizabeth Banks - birlikte çalışmak için can atıyorum, eminim her biri senaryomuzu en iyi şekilde değerlendirecek. Bu senaryo benim için çok kıymetli ve ortaya gerçekten eşsiz bir film çıkarmak için elimden geleni yapacağım."

Hanway Films'den Thorsten Schumacher ise şöyle diyor: "Secretary'nin yönetmeni ayakkabılar, moda ve fetişizm üzerine bir film yapıyor ve bu gerçekleştirmeyi çok istediğimiz bir projeydi. Yıldızlarla dolu oyuncu kadromuz distribütörlerin dikkatini çekecek."

"Georgina Goodman'nın inanılmaz tasarımları bulundukları her sahnede rol çalacak cinsten ve bu da filmin satışı açısından bize harika bir şans tanıyacak."

ItsOkToBeYou

3 yorum:

 1. Bu filmi gerçekten inanılmaz merak ediyorum. Jim Sturgess son zamanlarda birçok kişi gibi benim de çok dikkatimi çekmişti. Bu arada kesin olarak kadroda mı bilmiyorum ama Susan Sarandon eğer filmdeyse heyecanlandım diyebilirim.
  Secretary filmini izleyeli de yaklaşık bir sene oluyor. Eğer o tarzda bir film olacaksa çok sevindim. :)

  YanıtlaSil
 2. Bu aradaa ya Focus filmi hayal oldu galiba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır hayal olmadı, proje şu anda pre-prodüksiyon aşamasında. 2 gün önce blogumuza bununla ilgili bir haber de eklemiştik: http://kstewartfans-tr.blogspot.com/2013/02/focus-resmi-olarak-pre-produksiyon.html

   Sil