8 Şubat 2013 Cuma

'Focus' Resmi Olarak Pre-Prodüksiyon Aşamasında


IMDb 'Focus'un yapım durumunu pre-prodüksiyon olarak değiştirdi.

Deadline - WME ajansına bağlı John Requa ve Glenn Ficarra, başrolünü Kristen Stewart'ın üstlendiği ve dolandırıcılık dünyasını konu alan komedi filmi 'Focus'un hazırlıklarını sürdürüyor.

ItsOkToBeYou

6 yorum:

 1. Ben, kadrodan ayrılmıştı acaba onun yerine kim dahil olacak? :/ Umarım onun gibi başarılı bir oyuncu kadroya dahil olur :)

  YanıtlaSil
 2. Ben Affleck yaşça çok büyük duruyordu. Yeni gelecek olan oyuncunun yaş aralığını cidden merak ediyorum. :) Eğer yaşça olgun ve karizmatik birini arıyorsak nedense benim aklıma hep ilk Josh Duhamel geliyor. :D Ben Affleck ile aynı yaşta aslında. Ama komedi-romantik filmlere inanılmaz yakışıyor. Tabi Josh Duhamel olmayacağını biliyorum ama yine de inatla, bir umut bekleyeceğim. :D Zaten yakında belli olacaktır, Nisan ayında çekimler başlayacaksa fazla zaman kalmadı.

  YanıtlaSil
 3. Evet, Ben büyük duruyordu ama gayet başarılı bir oyuncuydu. Eğer o olmazsa, aklıma Zac Efron gibi bir isim geliyor nedense. The Lucky One performansında oldukça başarılıydı. Bunun da altından kalkabilir diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 4. Büyük ihtimal Josh Duhamel oynayacak. Görün bakın o olacak :D

  YanıtlaSil
 5. Rolü Rob Pattinson istiyormuş :P

  YanıtlaSil
 6. Erkek karakterin Kristen'ın karakterine oranla yaşı büyük evet. 30'larının üstünde olması lazım. Orta yaşlı biri yani. Bu durumda Zac Efron ve Robert Pattinson (ahaha) gibi isimler olmaz.
  Josh Duhamel'i bilemem ama onun yaş aralığında birileri seçilecektir muhtemelen.

  YanıtlaSil