8 Ocak 2013 Salı

Kristen Details Dergisine Garrett Hakkında Konuşuyor


'Yolda'da Dean Moriarty'nin çalkantılı bir ilişki yaşadığı eski karısı Marylou'yu canlandıran Kristen Stewart Hedlund için "Sürekli not defterine bir şey karalıyordu," diyor. "Bize yazdığı şeylerden ufak parçalar okuttu. Spontane şiirler yazıyordu, ki bu da içinde bulunduğumuz projeye çok denk düşen bir şeydi."

Beat Kuşağı'ndan ilham alan aktörü filmdeki Beat Kuşağı mensubu karakterinden ayırmak o kadar da kolay değildi. "Onu ne zaman görsem 'Filmde rol alacak mısın gerçekten?' diye soruyordum. Hiçbir zaman bu projeden vazgeçmedi," diyor Stewart. Ne de olsa oyuncu kadrosu seçimleri ve çekimler arasında filmin finansmanının uzun süre alması sebebiyle büyük bir ara oldu. Salles'in film çekimleri sırasında yaratmaya çalıştığı "özgür ruh" havası, filmin çekimleri sırasında Hedlund'un "öylece başını alıp bir yerlere gitmesiyle kendini gösterdi" diyor Stewart. Hedlund'un bir keresinde sabahın 4'ünde onu uyandırıp amaçsız bir şekilde Montreal'i keşfe çıkarttığını hatırlıyor, en sonunda "Ahbap sen nereye gittiğini dahi bilmiyorsun!" diye ona karşı çıkmış. "Fakat o yine de yürümeye devam etti," diyor.


Çeviri: cenup

1 yorum:

  1. Garrett cok yakisikli biri...ama yanindaki,daha muhtesem ve cokkkk guzelll....basarilar kristen.....seni cok seviyorum....:-)

    YanıtlaSil