28 Ocak 2013 Pazartesi

Dakota Fanning Kristen'dan Bahsediyor

Belfast Telegraph Woman - Alacakaranlık Serisi'nde Jane karakterini canlandırmasıyla Dakota Fanning ile aynı seride Bella Swan'ı canlandıran rol arkadaşı Kristen Stewart arasında bir bağ oluştu. Bizim gözümüzde zaten bir stil ikonu olan Dakota, 22 yaşındaki arkadaşının stili konusunda ona övgüler yağdırıyor.

"Kristen stili konusunda çok içgüdüsel davranıyor ve tıpkı benim gibi o da ruh halini yansıtan kıyafetler giyiyor," diyor Dakota.

The Wall Street Journal - İki yakın arkadaş rolünü canlandırdığınız Lizzie'yle [Elizabeth Olsen] aranızda harika bir kimya var. Filmden önce de tanışıyor muydunuz?

Evet tanışıyorduk. Birbirimizle daha önce de görüşüyorduk ve filmde beraber rol almak da harika oldu. Başka biriyle birlikte bu filmde rol alma fikrini düşünmek dahi istemiyorum. Kendi yaşlarımda başka bir kızla birlikte rol aldığım tek film The Runaways'di ve Kristen'la birlikte oynamıştık, ki o da benim gerçek hayatta en iyi arkadaşım. Lizzie'ye karşı da aynı hisleri besliyorum ve bu duygu filme de yansıdı, çok iyi arkadaşız.

@KstewAngel | ItsOkToBeYou

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder