10 Ocak 2013 Perşembe

Ben Affleck Kristen ve 'Focus' Hakkında Konuşuyor


MTV - Ben Affleck'in Kristen Stewart'ın "Focus" filmine katıldığına ne kadar sevindiğimizi henüz daha dile getirir getirmez aktör ne yazık ki projeden ayrılmıştı.

Peki neden? O zamanlar nedeni konusunda tam olarak emin değildik fakat Salı akşamı düzenlenen National Board Of Review Ödülleri gecesinde 'Argo'nun yönetmeniyle gerçekleştirdiğimiz sohbet sağolsun artık bu nedenin yoğunluğu olduğunu biliyoruz.

Gecede 'Argo' ile "Özel Başarı Ödülü" alan Affleck, "'Live By Night' adında bir film yapıyorum ve takvimimi ona göre ayarlama çalışıyorum ki böylece filmi doğru bir zamanda vizyona çıkarabilelim," diyor. "Ve açıkçası hala daha filmin senaryosunu tamamlayabilmiş değilim, eğer bu işi [Focus] kabul edersem - filmin çekimleri Buenos Aires'te yapılacak ve üç ay sürecekti - projeyi bitiş tarihine kadar yetiştiremeyecektim. Filmi istediğim tarihte vizyona çıkarmak veya bu filmi çekmek arasında bir seçim yapmak zorundaydım. Ve istemeyerek de olsa ilkini seçtim ama o adamları (yönetmenleri) seviyorum, Kristen'ı seviyorum. Onunla birlikte çalışmak için can atıyordum. Bence film şahane olacak. Eminim rol için de harika bir oyuncu bulacaklar."

Çeviri: cenup

Filmin Arjantin'de çekilecek olması büyük sürpriz oldu :)

8 yorum:

 1. Umarım en az Ben Affleck kadar iyi bir oyuncu Kristen'a eşlik eder sanırım filmin senaryosu ve yönetmenleri de çok iyi.

  YanıtlaSil
 2. Kristen'ı tanımadan sevdiği için tebrik ediyorum kendilerini :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tanımadığını nereden biliyorsun?

   Sil
 3. imdb'de focus filminin oyuncular listesinde şuan kristen yok neden acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Neden yer alıp almadığını bilemeyeceğim ama Kristen projeden ayrılmış değil. Hala kadroda, IMDb'ye dikkat etmeyin derim ben.

   Sil
 4. Kristen, ayrilmadi kadrodan. Imdb her b*ku yazmiyor o kadar. Cok onemsemeyin su siteyi. Medyada daha once yaziyor sonra Imdb ekliyor. Keske Kristen Focus'ta josh duhamel ile oynasa. Harika olurdu. Adam romantik filmlerin krali =)

  YanıtlaSil
 5. Daha sonra "Lie Down in Darkness" filminden haber gelmedi değil mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır proje hakkında yeni bir bilgi yok.

   Sil