21 Aralık 2012 Cuma

Sam Riley Kristen Hakkında Konuşuyor

ElleUK - "Ondan bir keresinde Alacakaranlık'ı açıklamasını istedim, bana tuhaf bir çocuk doğurduğunu söyledi ve ben de ona bu hiç de çocuklara uygun bir film değil dedim. Hikayenin bu kadar çılgın bir şey olduğunu öğrenmek beni şaşırttı. İlk başlarda biraz utangaçtı ama onunla birlikte takılmak her zaman çok eğlenceliydi. Arjantin'de yaşadığımız o korkunç olayla, 300 tane deli gibi çığlık atan fan havaalanında peşimizden geliyordu, baş etme şekli karşısında ona hayran kalmıştım. Onun yaşındaki pek çok kız - isim vermek istemiyorum - bu tarz bir ilgi için kendilerini trenin altına dahi atar fakat o çok aklı başında biri."

"Hayır, Byzantium filmimde kullanmam için bana vampirlikle ilgili herhangi bir tavsiyede bulunmadı. Bu iş için uygun ten rengine kendiliğinden sahibim zaten."

Seks sahneleri hakkında: "Mış gibi yaparak kendinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz. Her ikimizin de gerçek hayatta birlikte olduğumuz insanlar var ve iyi arkadaşız. Fakat yine de çok rahat değildim çünkü o 19 yaşında falandı, ben ise 30 bu yüzden kendimi biraz suçlu hissediyordum. Aslında psikopatça şeyler yapmayı seks sahneleri çekmeye tercih ederim, öyle daha rahatım. Gerçekten, seks sahnelerinde sadece bir an önce bitsin diye dua ediyorum."
_________________________________________________________________________________________________________

Film.com - Kristen'ın özel hayatının filmin gösterimini ve insanların filme bakış açılarını etkileyeceğinden korktun mu?

Hayır. Bunu hiç düşünmedim. Ben daha çok arkadaşım için endişeliydim. Nasıl desem, diğer şeyler umrumda değil. Gerçekten açıklaması zor. Eğer bu konu hakkında bir şey söylerseniz ateşe körükle gitmiş olursunuz. Ama hayır, dediğiniz gibi bir şeyi hiç düşünmedim.

Araba yolculuklarının çok önemli bir parçası da soundtracktir. Çekimlerde özellikle dinlediğin belli başlı şarkılar var mıydı?

Ben daha çok çekimlerde kim ne dinliyorsa onu dinleyen bir tiptim. Fakat büyük bir jazz şarkıları koleksiyonu satın aldım ve telefonumda her zaman yer alan şarkılarım vardı, çekim aralarında arabayla bir yerlere giderken hep bunları dinledim. Şarkıların bana bir yararı olacağını düşünmemiştim ama bir şekilde oldu.

Yani o kuşağa ait şeyler dinledin?

Evet, bazen böyle şeylerin size yardımı oluyor. Yeni kuşak gruplar hakkında Kristen, Tom ve Garrett'tan çok şey öğrendim, sürekli bir şeyler dinliyorlardı. Ben pek de günümüz müziğiyle ilgili biri değilim.

Hepsi şeyi çok seviyordu, adları dahi hatırlayamıyorum... Arcade Fire. Mumford and Sons vardı bir de. Folk tarzında şeyler günümüzde çok tutuyor sanırım. Kristen bana biraz Miley Cyrus dinletti. Garrett da bize country tarzında bir şeyler çaldı. Bense hala Elvis Costello ve The Clash falan dinliyordum.

@KstewAngel
_________________________________________________________________________________________________________

Bullett - "Söylediğim hiçbir şey haber değeri taşımıyor fakat Kristen veya Angelina (Jolie) hakkında bir şey söylediğimde aniden bu büyük bir haber değeri taşıyor. Bazen söylediğiniz bir şeyi aslında şaka yollu dile getiriyorsunuz ama röportajlar yayınlanırken aradan cümleler çıkartılıyor ve bunu okuduğunuzda kibirli bir aptal gibi görünüyorum diyorsunuz."

ItsOkToBeYou

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder