22 Aralık 2012 Cumartesi

Garrett Hedlund Kristen Hakkında Konuşuyor


Shockya - Kristen'la aranızda harika bir kimya var, bunu nasıl ortaya çıkardınız?

Garrett: Sanırım bu çekimlere başlamadan önce dört hafta boyunca sürekli birlikte vakit geçirmemiz sayesinde oldu. Her gün, her dakika aynı odadaydık. Elimizdeki bütün malzemelerin üzerinde geçtik ve o döneme dair yazılı her şeyi okuduk. Bu, keşfettiğimiz her şeyi birbirimizle paylaştığımız önemli bir zamandı.

Ayrıca Walter da kendi araştırmaları sonucunda bulduklarını bizimle paylaştı. Sam, Kristen ve ben her günümüzü, her dakikamızı Walter'la birlikte bir apartman dairesinde caz dinleyerek ve bir şeyler okuyarak geçirdik. Büyük bir çalışma grubu gibiydik, aramızdaki kimya da sanıyorum ki böyle ortaya çıktı.

Hem Kristen da geçinilmesi zor bir insan değil. Gerçekten harika biri ve bu projeye yürekten bağlı. Ekibimizdeki herkes harikaydı ve hepimiz birbirimizi bir aile gibi görüyorduk.

@KstewAngel | RobstenDreams
Çeviri: cenup

5 yorum:

 1. Kristen da mı "Focus" filminin kadrosundan ayrıldı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır, öyle bir şey yok.

   Sil
  2. Kristenın IMDB sayfasından film kaldırılmış. Yan tarafda Beklenen Film Projelerinde Focus'a tıkladığımızda oyuncu ismi yazılmıyor. Ya IMDB düzeltmek içi kaldırdı ya da ertelenme durumu var. Gerçi daha film ile ilgili haberler çıkmadı. Çıkınca netleşir.

   Sil
  3. IMDb resmi bir kaynak değil, son dönemlerde de pro üyeliği olan herkes sayfalarda değişiklik yaptığı için güvenilirliğini de bir miktar kaybetmiş durumda. Kristen filmin sayfasında "rumored" olarak yer alıyordu birkaç gün önce. Yani resmi bir bilgi olmadığı sürece bu tarz şeylere dikkat etmemek lazım.

   Sil
  4. Açıklama için teşekkür ederim.

   Sil