5 Kasım 2012 Pazartesi

Wonderwall MSN Röportajı (Kasım 2012)

WonderwallMSN - 'Yolda'nın AFI Fest kapsamında Grauman's Chinese Theatre'da düzenlenen galasına katılan 22 yaşındaki Kristen Stewart, karın dekolteli Balenciaga büstiyeri, pantolonu ve siyah Christian Louboutin ayakkabılarıyla kırmızı halıda adeta parlıyordu. Aktris, giydiği kıyafetin dikkatleri üzerine çekeceğinden zaten oldukça eminmiş.

"Bu kıyafeti ilk defa gördüğümde ağzım açık kaldı. Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştim."

Yolda Stewart için çok kıymetli, özellikle de filmde canlandırdığı Marylou karakterinin esinlenildiği LuAnne Henderson'a çok büyük bir yakınlık hissediyor.

Stewart, Henderson için "Hem kendi benliğinin ve arzularının bu kadar farkında olması hem de insanların hakkında ne düşündüğünün umrunda dahi olmaması? Böyle bir durumda çok şeye sahip olursun, dolu dolu bir hayat yaşarsın," diyor. "Açıklaması çok zor, kitabı okur okumaz ben de böyle insanlar bulmalı ve onların peşinden gitmeliyim diye düşünmüştüm."

Gerçek hayatta yaptığı araba yolculukları hakkında sorulan soruya Stewart, beraber yolculuk yapabileceği çok az kişi olduğunu söylüyor.

"Her şey kiminle yolculuk yaptığınızla alakalı. Eğer böyle bir yolculuğa çıksaydım sadece birkaç kişi yanımda olurdu. Küçük bir arkadaş çevrem var. Aklınızda hiçbir şey yokken çıktığınız bir araba yolculuğu çok daha eğlenceli olur bence."

KSN | Çeviri: cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder