21 Kasım 2012 Çarşamba

THR Röportajı

Güncelleme (21 Kasım): 2 yeni video. Kristen ve 'Şafak Vakti - Bölüm 2' ekibi Stephenie Meyer ve Twilight'ın Hollywood'daki etkisi hakkında konuşuyor.

Kristen Stephenie Meyer hakkında: "Cidden onun yepyeni, bütün bir evren yaratabileceğini düşünüyorum. Herhangi bir konu hakkında çok güzel bir fikriniz olabilir mesela bir konsept fikriyle başlayıp öyle de kalan pek çok film var fakat hiçbiri içinde yaşamak isteyeceğiniz bir dünya yaratamıyorlar. Hikayenin bu kadar ilgi uyandırması, okuyucuyu yakalaması ve büyük bir kitleye ulaşmasının sebebi gerçekten canlı bir tecrübe yaşamanız. Kitabı okurken kendinizi Bella'ymış gibi hissediyorsunuz."Kristen: "Genç yetişkin (young adult) kitapları şu anda çok popüler ve herkes onların filmini yapmak istiyor." Güncelleme (18 Kasım): Röportajdan yeni bir bölüm

Bella'nın dönüşümü hakkında konuşuyor: "Vampir dünyasına balıklama dalmak zorunda kalmadığım için çok şanslıyım. Bu durum seyirciye sanki büyük bir sıçrama gibi gelebilir ama aslında benim için sadece bir sonraki adım gibiydi. Vampir karakterlerini özel kılan her şey, tüm o harika özellikleri aslında insanken var olan karakter özelliklerinin gelişmiş versiyonu. Onu insanken canlandırdığım ve nasıl biri olduğunu bildiğim için hiçbir şey bana yapmacık gelmedi. Çılgın bir fantastik filmde bir vampiri canlandırıyormuş gibi hissetmedim hiç. Bu sadece daha önce canlandırdığım Bella'nın biraz daha açıklığa kavuşmuş hali gibiydi."
*9 Kasım*

Kristen, henüz kesin bir şey olmasa da 'Snow White and the Huntsman'ın devam filminin gerçekleşme olasılığının yüksek olduğunu söylüyor.


2 yorum:

  1. Tüm kadroda aynı mı olacak acaba. Yönetmen falan. Bir kaç ay içinde açıklarlar herhalde.
    Neyse film çeksin bizde setlerde görelim.

    YanıtlaSil
  2. Snow White and the Huntsman diyince tüylerim diken diken oluyo hayranlıkla izlediğim filme dönüp bi daha bakamıyorum

    YanıtlaSil