15 Kasım 2012 Perşembe

'Şafak Vakti - Bölüm 2' Madrid Basın Konferansı

***110 yeni resim eklendi. HQ sekmesinde.

Videolar

Konferans notları

Soru: Kariyerinizdeki bu büyük başarı özel hayatınızdan büyük ölçüde ödün vermenize sebep oldu. Buna değer miydi?

Kristen hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini ve böylesine özel bir projede yer alarak eşsiz bir denge bulduklarını söylüyor.

Kristen serinin büyük bir hayran kitlesinin olmasında kendi payının olmadığını söylüyor. Çünkü o da bu hayran kitlesinin bir parçasıymış.

Soru: Hangi sahneleri büyük bir mutlulukla hatırlıyorsunuz? Özellikle unutamadığınız bir sahne var mı?

Kristen: Çok fazla var.

(Taylor ve Robert doğum sahnesi deyip gülüyorlar.)

Kristen: Doğum sahnesi, düğün sahnesi, beyzbol sahnesi -ki çok zor bir sahneydi hala tüm ekip bu sahnenin zorluğundan bahsediyor. İlk öpüşme sahnesi, çok önemli bir sahneydi. Ayağımda alçıyla merdivenlerden indiğim sahne.

Taylor: Fiziksel olarak en çok zorlandığım sahne Kristen'ı 12 saat boyunca kucağımda taşıdığım sahneydi. Çok zorluydu.

Billy Burke'le ilgili anıları soruluyor:

Kristen: Ben ve Billy'nin (Burke - Charlie) fazla sahnesi yoktu fakat çok özel bir dinamiğimiz vardı.

Ayrıca Billy Burke'le çalışırken kendini çok rahat hissettiğini, baba-kız ilişkisini oluşturmakta hiç zorlanmadıklarını söylüyor.

Soru: Fanların size yaptığı veya verdiği en şaşırtıcı şey neydi?

Kristen: Son prömiyerde bu serinin en başından beri gördüğüm insanları yeniden gördüm. O kadar büyük bir kalabalıkta kişisel bir tecrübe yaşayamayacağınızı düşünürsünüz ama yaşıyorsunuz. Bu kadar büyük bir şeyin tam odak noktasında olmak harikaydı.

Soru: Bir okur ve filmin hayranı olarak serinin sonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bill Condon: Bu en sade şekliyle Stephenie Meyer'ın harika fikrine bir övgüydü. Edward neden Bella'ya aşık oldu? Çünkü onun zihnini okuyamıyordu. Fakat bu durum sonra bir güce dönüştü. Bella'nın zihni tüm ailesini korumasını sağladı. Yani Edward'ın Bella'ya aşık olma sebebi hepsini korudu ve kurtardı.

Kristen: Bella'nın kolay anlaşılır bir karakter olmasının onun insan oluşundan kaynaklandığını düşündüm hep. Fakat bu bölümde kendimi hiç fantezi alemine giriyormuşum gibi hissetmedim. Sonuçta o çok iyi ortaya konmuş güçlü bir aile reisiydi. Ve şimdi bunu herkesin görmesini sağlıyor. 

Çeviri: cenup

Resimler

HQ
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

  Twitpic - Screencaps
Photocall
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Basın Konferansı
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen'ın Kıyafeti
Elbisesi Julien Macdonald 2013 kreasyonundan.
  imagebam.com

Resimler: RPLife | KstewartFans | 1 |  | 3 | 4
Konferans notları: ToR
Videolar: @veronicaspuffy | RPLife

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder