24 Kasım 2012 Cumartesi

MTV UK Röportajı (Londra) + ÇeviriBella'yı canlandırdığı süre boyunca öğrendikleri hakkında: "Bella her zaman inanılmaz şekilde kendinden emin biri oldu. Sadece şimdiye kadar bunu ortaya çıkarmamıştı. Okurların hikayeye bağlanma sebebi de bu sanırım... kızlar bir şeylere karşı savaş vermek, ellerindekiyle yetinmek değil daha fazlasına sahip olmak istiyorlar. Hissettiğiniz tüm o duygulara sahip çıkmak... Duygularını görmezden gelememek ve hislerine anlam verene kadar onların peşinden koşmak kadınlarda doğuştan var olan bir güç gibi bir şey. Bella ve ben bunu birlikte çözdük diye düşünüyorum."

Kurtlarla mı yoksa bir bebekle mi çalışmayı tercih eder: "Dijital kurtları tercih ederim. Dijital bebekler, mekanik ama daha sonra güzelleştireceklerini düşündüğünüz bebekler... cık cidden işe yaramıyor. Sette gerçek bebekler olduğunda herkesin yüzündeki değişimi görebiliyordunuz, fakat o Chucky bebeğini getirdiklerinde herkesin yüzü düşüyordu. O oyuncak bebekler verimli oyuncular değillerdi."

Sette bir bebek bulunmasının etkileri hakkında: "Sete hayat getiriyorlardı. Biraz zordu, sürekli ağlıyorlardı, herkes onlara karşı korumacı davranıyordu. Sette o kadar küçük bir çocuğun bulunması tuhaf geliyor, hatta biraz da yanlış. Bu yüzden herkes fazla korumacıydı."

Alacakaranlık'taki favori anı hakkında: "Bu filmin sonundaki montaj. Serideki tüm önemli anları tek bir sahnede birleştirdiler. Bu da yönetmenimiz hakkında bir şeyi gösteriyor; o da en az bizim kadar büyük bir fan. O an sizi can evinizden vuruyor, bu hikaye bitmesin istiyorsunuz."

Çeviri: cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder