13 Kasım 2012 Salı

MTV RöportajıJosh Kristen'a bu röportajın onunla yapacağı son 'Alacakaranlık' röportajı olduğunu söylüyor: "Gerçekten mi? Bana bir daha hiç Alacakaranlık'la ilgili bir şey sormayacak mısın? Sana inanmıyorum."

Prömiyere gelmeden hemen önce limuzinde neler düşündüğü soruyor: "Derin derin nefes alıyordum. Derin derin nefes almamam gerektiğini düşünüyordum. Hiçbir saniyeyi kaçırmak istemiyorum. Gergin olduğum için salakça şeyler düşünürken herhangi bir anı kaçırmak istemiyorum. Bu tecrübeyi bu gece bir kez daha yaşıyoruz. Çok çılgınca. Fakat artık bitti. Bunu (çığlıkları kastediyor) bir daha duymayacağız."

Onu izleyen fanlarına bir mesajı olup olmadığını soruyor: "Sanki hiçbir şey söylememe gerek yokmuş gibi hissediyorum. Keşke hepsine tek tek selam gönderme şansım olsa. Bu çok nadir oluyor (fanlarla karşılaşmaktan bahsediyor) ve o zamanlarda harika hissediyorum."

"Dört boyunca hepimiz bu tecrübeyi birlikte paylaştık. Alacakaranlık hiçbir yere gitmiyor. Lütfen gözyaşı dökmeyin."

'Focus' filmi hakkında konuşuyor: "Gerçekten çok eğlenceli ve komik olacak. Hikaye çok gerçekçi. Şimdiye kadar imza attığım filmler arasında seyirciye en çok oynayan proje bu. Ama bir açıdan da çok orijinal bir yanı var. Çok heyecanlıyım."

Josh son bir kez içinde ne varsa söylemek ister misin diye soruyor: "Joshie Josh Josh, ayakkabılarımı çıkarmak istiyorum."

"Dostum bir yere gittiğin falan yok. Seninle vedalaşmamı isteme benden şu anda."

MTV | @veronicaspuffy | Çeviri: cenup

1 yorum: