3 Kasım 2012 Cumartesi

Kristen'ın 'Focus' Filminde Ben Affleck'e Katılacağı Konuşuluyor


Kristen Stewart'ın, Warner Bros'un 'Focus' filminde Ben Affleck'e katılacağı konuşuluyor. 

Filmi 'Crazy, Stupid, Love'ın yönetmenleri Glenn Ficarra ve John Requa yazıp yönetecek. Yapımcı koltuğunda ise Denise DiNovi yer alacak. 

Film, deneyimli bir dolandırıcının genç ve çekici bir kadını kanatlarının altına alışını ve daha sonra aralarında başlayan romantik ilişkiyle her şeyin karmaşık bir hal almasını konu ediyor.

Daha önce Ryan Gosling ve Emma Stone'un oynatılması düşünülen projede geçtiğimiz günlerde Ryan Gosling'in yerini Ben Affleck almıştı. Ve şimdi de stüdyo Kristen Stewart'a gözlerini dikmiş durumda.

Çeviri: cenup

6 yorum:

 1. OMG...Ben Affleck mi ölüyorum şuan. Kabul et projeyi Kristen offff anammmm :))))

  YanıtlaSil
 2. aa aa ooo kizim senin isherin bayagi bir artti haa.hihi :) Ama kris sana bir shey soyleleyim Lie Down in Darkness'le bu proje bir araya dusherse.Kesinlikle Lie Down in Darkness'i sec.Cunki bu proje o kadarda tutmaya bilir.

  YanıtlaSil
 3. Kristen, bebeğim ne yapacağını biliyorsun. Ok thanks bye.

  YanıtlaSil
 4. Ben Affleck'i görünce onun yöneteceği bir film sandım direk ama olsun bu da güzel :))

  YanıtlaSil
 5. emmada tatlı bı oyuncu ama her yerde ryan emma ikilisi var umarım bu haber doğrudur çok ama çok sevindim içine aksiyon barındıracak bı fılm olacak herhalde böyle bı fılmde krisi izlemek gerçekten güzel olacak

  YanıtlaSil
 6. Değişik bir proje ve Kristen'a yakışacağını düşünüyorum. O ne yapacağını bilir tabii ama bu filmde onu görmeyi isterim.

  YanıtlaSil