1 Kasım 2012 Perşembe

Kristen ve Robert Maroon 5'ın Cadılar Bayramı Partisi'nde (31 Ekim)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  

4 yorum:

 1. Kris he yıl cadılar bayramını ailesiyle kutlamıyormuydu? Hatta annesinin bu bayrama ne kadar önem verdiğini, kostümler aldığından bahsediyordu. Her yıl o halinden bir resim bekliyordum. Bu yıl ne olduysa ailesiyle kutlamamış üzüldüm. Seneyeki bayrama kaldı umutlarım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ailesi boşanıyor ama... her neyse bunlar bizi ilgilendirmez zaten.

   Sil
  2. Bunu bilmiyordum ama zaten evli gibi de değillerdi. Hatta bazı fanlar zaten boşanmış olarak biliyordu. Neyse ben zaten annesinin nasıl bir kostüm aldığını merak ediyordum. Kaldı o zaman.

   Sil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil