14 Aralık 2012 Cuma

Kristen, Robert ve Taylor'ın The Hot Hits (Avustralya) Röportajı

Güncelleme (14 Aralık): Röportajdan yeni bir bölüm

Kristen Bella'nın Jacob'la kavga ettiği sahneden bahsediyor ve Taylor'ın cidden bir ninja olduğunu söylüyor.*5 Kasım*Kristen, özellikle de Şafak Vakti - Bölüm 2'de vampire dönüşümüyle daha da güçlenen bir kadın karakteri canlandırdığı için çok heyecanlı olduğunu söylüyor ve kadın oyuncular için daha fazla güçlü roller olmasını dilediğinden bahsediyor.

"Bu dileğime rağmen kadın odaklı filmlerde bile doldurulamayan bir boşluk var... yalnızca bir sevgili rolünü değil aynı zamanda gerçekten dişi bir kadın karakteri de canlandırmanız  gerekiyor."

"Bir erkek karakteri alıp kadın karakter yaptıklarını ve atıyorum ismini Bobby'den Sue'ya dönüştürüp bu sanki gayet normal bir şeymiş gibi gösterdikleri pek çok senaryo okudum. Fakat o karakteri gerçekten dişi biri yapsak nasıl olur? Güçlü bir kadın karakter yaratmaları harika bir şey ama tüm bu yalandan güçlü kadınlar yaratma çabası bana göre çok iğrenç ve mide bulandırıcı bir şey. Böyle bir şeyin parçası olmak istemiyorum."

"O (Bella) tamamıyla bir kadının gücünü yansıtıyor, genelleme yapmak istemem ama bir erkek yoğun bir şeyler hissettiğinde ve bu hissine bir anlam veremediğinde o şeyi arkasında bırakır sanki hiç yokmuş gibi davranır. Fakat kadınlar doğaları gereği o hislere her zaman güvenirler ve Bella'nın 'çatlak kız' damgasından kurtulup hislerinin onu mutlu bir sona götürmesi de çok ilham verici bir olay." 

Çeviri: cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder