28 Kasım 2012 Çarşamba

James Gandolfini 'SAG Preview: Actors on Actors' Kapsamında Kristen Hakkında Konuşuyor

"Benim ilgimi çeken insanlar deli olanlardır." -- Jack Kerouac

Kristen Stewart da o deli insanlardan biri. İyi bir delilik onunkisi. Ve insanların aklını başından alma konusunda da oldukça kararlı. Onlara sadece Alacakaranlık'taki Bella olmadığını gösterme konusunda. İçin için yandığını, tutuştuğunu, kariyerinden ve hayatından çok daha fazlasını istediğini gösterme konusunda. Hem de ne tutuşma.

'Yolda' filminde onu ilk gördüğünüzde gözlerinizi alamıyorsunuz. Marylou'nun bakışıyla her karşılaştığınızda yaşamak ve dolu dolu bir hayat sürmek adına ne kadar ileri gidebileceğini, ne kadar delice şeyler yapabileceğini görüyorsunuz. Seksi, korkutucu, umursamaz ve zeki. O tüm bu kadınları oynayabilecek biri. Tüm o karakterler parmaklarının ucunda. Daha yolun çok başında. Korkusuz. Bu iyi bir şey de olabilir kötü bir şey de. Fakat o tüm bunları idare edebilecek kadar akıllı.

Bizden ayrılmayın dostlarım, çok çok ama çok daha fazlası sizleri bekliyor. Bunu düşünürken bile tebessüm ediyorum.

*Variety SAG Preview: Actors on Actors. Ödül sezonunda aday olma/ödül alma şansı olan oyuncular için rol arkadaşları tarafından yazılan yazılar.

Çeviri: elwiens

1 yorum:

  1. SAG hakkında o kadar çok konuşma dönüyor ki insan ister istemez bir beklenti içine giriyor. Umarım Kristen'ı bu sene SAG halısında görürüz.

    YanıtlaSil