22 Kasım 2012 Perşembe

Daniel Craig Kristen'dan Bahsediyor

Hatırlarsanız 'Şafak Vakti - Bölüm 2' prömiyerindeki Extra TV röportajında Ben Lyons Kristen'a Bond kızı olmak isteyip istemediğini sormuştu ve Kristen da öyle bir isteğinin olmadığını söylemiş fakat Ben'in ısrarlarına dayanamayıp tamam, istiyorum demişti. Medya Kristen'ın bu röportajını ve demecini o kadar çok ciddiye almış ki günümüzün James Bond'u Daniel Craig'e bu konudaki fikrini sormuşlar. Kristen'ın Bond kızı olmak gibi bir isteği olmasa da Daniel Craig soruya eğlenceli bir cevap vermiş:

2:17'de başlıyor

Muhabir Daniel Craig'e Kristen'ın Bond kızı olmak istediğini dile getirdiğini söylüyor ve sen bu konuda ne düşünüyorsun diye soruyor. Daniel Craig, "Hayır, o Alacakaranlık'ta oynuyor," diye şaka yapıyor ve ardından "Çok ayıp ediyorum, farkındayım. Bunu sadece filmlerimiz aynı anda vizyona giriyor diye ve rakibim olduğu için yapıyorum," diye ekliyor. Son olarak "Eminim harika bir Bond kızı olur," cevabını veriyor.

1 yorum:

  1. İlk başta dinlerken bond kızı olmasını istemeyen bir ben değilim diye rahatlamıştım. Sonra Craig geri dönüş yaptı olmadı tabii.
    K bir bond filmine imza atarsa tabii ki gider filmi izlerim hatta filme, ne derler, shipper lık bile ederim ama öyle bir şey oluncaya kadar istemiyorum, olmasın.

    YanıtlaSil