27 Kasım 2012 Salı

Bravo TV Röportajı (Berlin)

Seri bittiği için mutlu musun sorusunu "Mutluyum ama seri bittiği için değil, artık bu hikaye üzerine kafa yormak zorunda olmayacağım için," diye yanıtlıyor.

Seride rol alırken hiç ben bu işi niye yapıyorum dediğin bir an oldu mu sorusuna "Tanrı'ya şükürler olsun ki hayır," cevabını veriyor.

Bella rolünü aldığında ilk düşündüğün şey neydi sorusuna "Bu rol için çok zorlu bir deneme çekiminden geçtim, sadece bir film çekecektik ve o anda filmin seriye dönüşeceğine veya bu kadar büyük bir hayran kitlesine ulaşacağımıza dair hiçbir fikrimiz yoktu. Yani bu sadece bir işti demek istemiyorum çünkü bir aktris olarak her rol hayatınızın bir parçasıdır. Benim için çok önemli bir şeydi ama diğer projelerimde hissettiğimden daha farklı bir şey hissetmemiştim." yanıtını veriyor.

Tüm bu seri seni ne kadar değiştirdi sorusu üzerine o zamanlar 17 şimdi ise 22 yaşında olduğunu ve ister istemez fazlasıyla değiştiğini, bunun tamamıyla Alacakaranlık'a bağlı olmadığını söylüyor. Daha küçükken korkularının ister istemez onu engellediğini, ama önem verdiği filmlerde bu duyguyu hissetmenin çok mühim olduğunu dile getiriyor ve artık korkularıyla baş edebildiğini söylüyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder