15 Ekim 2012 Pazartesi

Max Thieriot Kristen'dan Bahsediyor

Next Movie: Kristen Stewart, Rachel Bilson ve Jennifer Lawrence gibi isimlerle çalıştın. Beyazperdede hayallerini süsleyen ve aranızda iyi bir kimya oluşacağını düşündüğün biri var mı?

Max Thieriot: Jen (Jennifer Lawrence) vardı ama zaten aynı filmde rol aldık, yani artık yok. Kristen'la oyunculuğa başladığım günden beri çok yakın arkadaşız, çünkü bu işe başladığımda ilk tanıştığım kişi oydu. Yakın arkadaş olduğumuz için bir kimya yakalamamız zor olabilir veya tam tersine kolay da olabilir, bilemiyorum. "Jumper"da da rol almıştk ama hiç beraber sahnemiz olmadı. O zamandan beri birlikte bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama bir türlü gerçekleşmedi. Ama eminim bir gün beraber bir şeyler yapacağız.

NM: "Harry Potter" mı, "Alacakaranlık mı yoksa "Açlık Oyunları" mı?

MT: Bu konuda Kris'in tarafını tuacağım ve "Alacakaranlık" diyeceğim.

@KstewAngel | FBS

Not: Max Thieriot Kristen'la birlikte 'Catch That Kid' filminde başrolleri paylaşmıştı.

4 yorum:

 1. Catch That Kid'i izledikten sonra Max'in fanı olmuştum bir ara hatta filmde de Maddy ve Gus'un sevgili olmalarının taraftarıydım :D Umarım bir filmde daha birlikte oynarlar ki ben bunu gerçekten çok istiyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Jumper jumper... Allah allah, neden aklıma bir sahne veya replik gelmedi ya? Genelde Kristen'ın filmi denince replik falan aklıma gelirdi, hatırlardım. Catch that kid dışınd a tüm filmlerini izledim sanıyordum, bunu da mı izlememişim. Çok şaşırdım ya. :D Ben catch that kid de austin ile olmasını istemiştim. İzlerkendi o tabii. Şimdi Corbin'e bakınca Gus-max- candır diyorum. :D Kristen'ın tarafını tutması hoşuma gitti. Adam olsun. :P

  YanıtlaSil
 3. Jumper filminde Kristen sadece kapı açıyor ondan aklına gelmemiştir :D

  http://www.youtube.com/watch?v=zHoSfURdm9A

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa çok sağ ol. Hiçde görmedim böyle bir sahne. :D İzlememişim demek ki.

   Sil