30 Kasım 2011 Çarşamba

'Şafak Vakti' Los Angeles Fan Buluşmasından Yeni Fan ResimleriFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Günün Resmi #132

Nick Frost 'Snow White and the Huntsman' ve Kristen Hakkında Konuşuyor

Frost cücelerinden birini canlandırdığı büyük bütçeli fantastik macera filmi Snow White and the Huntsman'da çok eğlendiğini ve klasik masalın bu yeni karanlık uyarlamasının Disney versiyonundan çok 'Er Ryan'ı Kurtarmak' filmine daha yakın olduğunu söylüyor.

"Şimdiye kadar yer aldığım en iyi projelerden biri. Tüm cüceler, Kristen Stewart ve Chris Hemsworth tüm gün sette oturup gülüp duruyorlar. Bu durup da 'Bunun için bana niye para veriyorlar?' diyeceğiniz işlerden biri," diyor.

Kaynak | @KStewDevotee

'Yolda'dan Yeni Bir Haber Var


Kristen'ın Fransız fan sitesi KristenStewartFrance filmin yapım şirketi MK2'yla tekrar görüşmüş, "Fragmanı ve resmi siteyi bu yıl bitmeden hazırlamaya ve yayınlamaya çalışıyoruz. Fragman filmin orijinal versiyonundan olacak*" cevabını almış. 

*Yani fragman filmin Fransızca versiyonundan olmayacak.

MK2'nin daha önceki açıklamasıyla feci halde çelişiyor bu sözleri, o sebepten fragmanı ve resmi siteyi görene kadar haberlere biraz temkinli yaklaşalım derim.

'Şafak Vakti'nden Yeni Resimler


Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

29 Kasım 2011 Salı

Günün Resmi #131


losingherreligion

"Eğer gerçekten ama gerçekten çok istediğiniz bir şey varsa ona bir şans vermek zorundasınız. Diğer türlüsü o çok istediğiniz şeye sonsuza dek bağlı kalacaksınız ve pişman olacaksınız. Ve hayatta hiçbir şeyden pişman olmamalısınız." KS

Londra'dan Yeni Bir Kristen Resmi (29 Kasım)

Resmin orijinal boyutu için üzerine tıklayınız.

Tribute Canada, Espectacular ve Fox31 Denver Röportajları

Tribute Canada

+2

Viggo Mortensen ve Charlize Theron Kristen Hakkında Konuştu

BuzzSugar: Yeni filmlerinden biri de Yolda. Kirsten Dunst, Kristen Stewart ve Tom Sturridge'yle çalışmak nasıldı?

Viggo Mortensen: Bahsettiğin üç oyuncudan sadece Kristen Stewart'la birlikte çalıştım. Gördüğüm kadarıyla karakterini harika bir şekilde canlandırdı. Yönetmen Walter Salles çok kibar biri, inanılmaz derecede zeki ve oyuncularına çok yardımcı oluyor. Proje harika bir oyuncu kadrosuna sahip. Filmden gördüğüm resimler çok çarpıcı ve güzel, 2. Dünya Savaşı sonrası Amerika'sının tabiatı ve insanları çok gerçekçi bir şekilde yakalanmış.


MTV News, Kristen Stewart'ın "Snow White and the Huntsman"daki rol arkadaşı Charlize Theron'la çok eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi. Güney Afrika'lı güzel oyuncu, Stewart'la  birlikte yer aldığı filmin büyük savaş sahnesinin yakın bir zamanda çekileceğini söylüyor.

“Çekimlerim hala devam ediyor, iki gün içinde tekrar sete döneceğim. Kristen'la henüz doğru düzgün çalışma şansım olmadı. Birkaç küçük sahne çektik ama şimdi büyük hesaplaşma sahnemizi çekeceğiz, bana şans dileyin. Bu büyük bir savaş. Gerçekten ama gerçekten onu öldürebilmeyi umuyorum," diyor gülümseyerek. "Hikaye böyle sona eriyordu, değil mi?"

RobStenation | KstewartNews

İki 'Şafak Vakti' Resminin UHQ Versiyonu

Free Image Hosting Free Image Hosting

28 Kasım 2011 Pazartesi

'Şafak Vakti - Bölüm 1' Dünya Prömiyerinden Vidyolar - 6


+15

Günün Resmi #130


goldenstories

"Tanrım... Kendimi ifade etmede ne kadar zorlanıyorum." Ama hiç bir zaman 'yanlış' şeyleri söyledim diye endişelenmiyor, geçmiş yıllarda bu sözleri onu kovalamış olsa da. "Ne zaman, biraz farklı bir şey söylediğinde, insanlar saldırıya geçiyor ve şimdi bu konuda daha rahatım." diyor. "Sadece, 'Oh evet biliyorum..Ben çok garip biriyim, değil mi?' Ne demek istediğimi biliyorsun. Bu artık beni rahatsız etmiyor." KS

GQ Resimlerinin Yüksek Çözünürlüklü Versiyonları

'Şafak Vakti - Bölüm 1' Londra Prömiyerinden Yeni Fan Resimleri


Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting      

27 Kasım 2011 Pazar

'Şafak Vakti' Resimlerinin Yüksek Çözünürlüklü Versiyonları


Düğün&Gelinlik
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting
Free Image Hosting Free Image Hosting

RobStenation

'Şafak Vakti - Bölüm 1' Dünya Prömiyerinden Vidyolar - 5


+14

IMDB, Now Magazine ve Vietnamnet Röportajları

IMDB

+2


Günün Resmi #129

 Bella ve Edward'ın 'birbirlerinden nefret etmesi' üzerine

"Edward ve Bella birbirlerine aşık ama burada tamamen farklı uçlardalar. İlk defa onların sanki birbirlerinden nefret ettiklerini hissediyorsunuz. Bana çok yanlış gelen bir anı oynadım, bu şimdiye kadar canlandırdığım her şeye ihanet gibiydi. Edward'dan nefret ettim. Ona sahiden 'Benden uzak dursan iyi olur.' der gibi baktım. Bella vahşi bir hayvana dönüşüyor adeta. Çok korumacı çünkü o artık bir anne. Bu şimdiye kadar hissettiği her şeyin üstünde bir duygu." -KS

26 Kasım 2011 Cumartesi

Kristen Yemek Yapmanın Onu Rahatlattığını Söylüyor

Manip: FabLife
Alacakaranlık'ın yıldızı Kristen Stewart çekim aralarında yemek programları izleyerek rahatlıyor.
       
Aktris Amerikan Food Network kanalının büyük bir hayranı olduğunu ve bu mutfak gösterilerinin setteki baskıyı azalttığını itiraf ediyor.

"Çok fazla yemek programı izliyorum. İşlerimi halletmeye çalışırken televizyonda sürekli yemek kanalı açık oluyor ve bazen bundan feci sıkılıyorum, aslında televizyonu kapamam gerekiyor ama sanırım ben tamamen yemek yapmakla kafayı bozmuş durumdayım."

Ve yemek programlarına duyduğu sevgi mutfakla ilgili kendi doğal yeteneklerini geliştirmesine yardım etmiş: "Şafak Vakti'ni çektiğimiz süre boyunca sürekli çorba pişiriyordum çünkü hava çok soğuktu ve ben de herkes içebilsin diye büyük tencerelerde pişiriyordum sonra bunu sete götürüyor ve herkese paylaştırıyordum."

Ama o Alacakaranlık rezidansının şefi olarak nam salmaktan o kadar da gururlu değil: "Nedenini bilmiyorum ama yemek yapmayı biraz şapşalca buluyorum ve bundan gerçekten çok utanıyorum. Çocuklar (Robert ve Taylor) sette çılgınca yemek pişirdiğimi ortaya döktüğü için şimdi her röportajımda bana bu soruluyor."

ContactMusic | StrictlyRobsten

'Şafak Vakti' Setinden Eski/Yeni Vidyo ve Resimler (Mart 2011)

Tamara Bravo(Almanya) dergisinden bir set ziyareti kazandı. Set ziyaretini 4 Mart 2011 tarihinde Vancouver'da gerçekleştirdi. İşte o ziyaretten vidyo ve resimler.

Free Image Hosting Free Image HostingRobstenation

Günün Resmi #128robstenisfearless

"Kendi diyarının son umut kırıntısı. Kendi insanlarıyla uhrevi, ruhsal bir bağlantısı var. Bazı şeyleri gerçekten hissediyor ve bizim empati kurmamıza gerek kalmıyor. Bu filmle gözlerim açıldı diyebilirim. Bence bir şeyleri önemsemek sadece kendini onun yerine koymak ve 'Aman Tanrım senin için çok üzülüyorum' demek değildir. Bu gerçekten kendini hiç düşünmemek. Savaşma şeklin senin insanlarını üzenleri temizlemek olmalı. Kötülerle, en kötülerle pislik heriflerle savaşıyorum ve sonunda onların ölmeleri iyi bir şey. Kelimenin tam anlamıyla ızdırap çekmek gibi çünkü o kesinlikle kimseye zarar vermekten keyif almıyor. Şu anda çok yorgunum ve ''Savaş sahneleri geliyor belki o kadar da kötü olmazlar.'' diye düşünüyorum. Sonradan farkettim ki bu sahneler en duygusal sahneler olacaklar çünkü Pamuk Prensesim ve insanları öldürüyorum. Birçok insanın öldüğü bir filmi beğenmek cool, şiddet içeren filmleri eleştirdiğimden değil - onları beğenirim genellikle- ama bunu bu şekilde yapmak güzel."
KS

'Şafak Vakti - Bölüm 1' DVD ve Blu-Ray Bilgileri

 

Movie Web Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 1, 18 Kasım'da vizyona girdi ve öyle görünüyor ki bu haftasonu da geçen hafta gösterdiği gişe başarısını tekrar edecek. Summit Entertainment de Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 1'in Bru-ray ve DVD kapaklarını ve özel seçeneklerle ilgili detayları yayınladı. Stüdyo çıkış tarihine dair bir bilgi vermedi. Fakat tarih açıklanır açıklanmaz sizinle paylaşacağımıza emin olun.  

Özel Seçenekler:

6 parçalık bir belgesel
Bella ve Edward'ın Kişisel Düğün Vidyosu
Jacob olmak
Karakter odaklı favori sahneler
Bill Condon'ın sesli anlatımı

Almanya için 

Amazon.de'ye göre Şafak Vakti - Bölüm 1'in Blu-ray ve DVD'leri 30 Nisan 2012'de satışa çıkacak. İsteyenler şimdiden 2 Disklik Fan Edition DVD için buradan ve BluRay Deluxe Fan Edition DVD için ise buradan önsipariş verebilirler. Her iki versiyon da 18 Euro.

 

RobStenation